TYMY - Středisko volného času, p.o. Holešov

Jak nás kontaktovat

  • +420 734 358 563
  • +420 573 396 928
  • vsetuly@centrum.cz
  • Sokolská 70, Holešov 769 01

Brána dalšího vzdělávání

Blížící se akce

Výlety a zájezdy za kulturou

Alba na Rajčeti

Webové stránky kroužků

SponzořiSpolupracující organizaceStředisko volného času TYMY - ekatalog.czStř ediska volného času - ekatalog.cz

Tymy na Facebooku

Přihlášení

Vyhledávání

Vánoční pohlazení v TYMY bylo kouzelné a plné krásných zážitků

V úterý 12. 12. pořádalo SVČ -TYMY již tradiční akci s kouzelným názvem „Vánoční pohlazení“. Vánoční pohlazení je velmi pečlivě připravený pořad sestavený z vystoupení dětí navštěvujících kroužky SVČ. V programu se představila většina kroužků a zájmových útvarů, které v TYMY pracují.

Vánoční pohlazení zahájil folklorní soubor Zrníčko svým vánočním pásmem a poté se rozběhl program plný pohybu, tance, ale zazněly i anglické koledy v podání dětí navštěvujících kroužek Anglická školička. Svou premiéru měly děvčata z kroužku Babydance se svou choreografií Bál princezen. Dále se představil kroužek Happy dance s choreografií Vili Vonka, nejmenší děti z pohybového kroužku vystoupily se skladbou Kuřátka a s choreografií Ošklivka Betty se představil taneční kroužek Sundance. Kroužek Hiphopu se předvedl jako „Uklízečky“. Diváky velmi zaujalo také vystoupení dětí z Jumping trampolín, tento kroužek měl celkem tři vstupy. Choreografie byly přizpůsobené věku dětí. Zajímavá vystoupení měli také Debrujáři, Mladí zoologové, kroužek kytar, Zdravé pískání, Hra na keyboard, Anglická školička a svým krátkým programem přispěly také sportovní kroužky – Atletická školička, Základy sportovní gymnastiky a Parkour. Společenský tanec měl dva vstupy, v prvním děti zatancovaly svoji úspěšnou choreografii „Pojďme tancovat“, se kterou vyhrály celorepublikové finále taneční soutěže Sedmikvítek. Ve druhém vstupu tanečníci předvedli ukázky standardních a latinskoamerických tanců. Vrcholem programu byl závěrečný nástup dětí se svíčkami a prskavkami, tento nástup doprovázel zvuk trubky v podání pana Sklenáře, který nádherně dokreslil předvánoční atmosféru. Také letos na všechny děti čekal pod stromečkem malý dáreček, který si po ukončení odnesly s sebou domů.

Rádi bychom poděkovali všem sponzorům, kteří nám pomohli tuto akci zajistit. A Vám všem popřáli krásné prožití vánočních svátku a v novém roce na shledanou.

Fotogalerie: http://polida.rajce.idnes.cz/…-_Tymy_2017/