TYMY - Středisko volného času, p.o. Holešov

Jak nás kontaktovat

  • +420 734 358 563
  • +420 573 396 928
  • vsetuly@centrum.cz
  • Sokolská 70, Holešov 769 01

Brána dalšího vzdělávání

Webové stránky kroužků

Blížící se akce

Výlety a zájezdy za kulturou

SponzořiSpolupracující organizaceStředisko volného času TYMY - ekatalog.czStř ediska volného času - ekatalog.cz

Alba na rajčeti

Přihlášení

Holešovské TYMY prožilo s dětmi krásný letní pobyt v Jeseníkách

Letošní prázdniny jsou v plném proudu. Děti i dospělí si užívají krásných slunečných dnů. Ke správným prázdninovým zážitkům patří také táborová setkání a dobrodružství. Na letošní prázdniny jsme připravili spoustu zajímavých nabídek příměstských i pobytových táborů. Největší skupina dětí a dospěláků z TYMY se vydala tentokrát do Jeseníků do obce Václavov. Během pěti dnů 117 dětí a dospělých prožilo krásné letní táborové dobrodružství na šesti různých táborech – Výtvarné dobrodrůžo, Za sportem do Jeseníků, Taneční léto s Olou, Léto na koni a na dvou nových táborech Parkour a Letní pokusohraní.

Prostřední Václavova si všichni brzy oblíbili. Největším lákadlem byl bazén, který všechny tábory postupně využily. Každý tábor si žil svým programem a životem a spojovali nás společné večery u táboráku s písničkami a kytarou, také společné ranní rozcvičky a táborová olympiáda a karneval. Děti se naučily spoustu nového a také navázaly nová kamarádství. Václavov nám poskytl příjemné prostředí a také výbornou domácí stravu. Děkujeme všem táborníkům za super zážitky a těšíme se na potáborové setkání, které se uskuteční 14. a 15. září v TYMY.

Fotogalerie: https://karolinavaclachova.rajce.idnes.cz/VACLAVOV_2018/ a https://karolinavaclachova.rajce.idnes.cz/VACLAVOV_2018_2./ a https://tymy-centrum.rajce.idnes.cz/Vaclavov_2018