TYMY - Středisko volného času, p.o. Holešov

Jak nás kontaktovat

  • +420 734 358 563
  • +420 573 396 928
  • vsetuly@centrum.cz
  • Sokolská 70, Holešov 769 01

Brána dalšího vzdělávání

Blížící se akce

Výlety a zájezdy za kulturou

Alba na Rajčeti

Webové stránky kroužků

SponzořiSpolupracující organizaceStředisko volného času TYMY - ekatalog.czStř ediska volného času - ekatalog.cz

Tymy na Facebooku

Přihlášení

Vyhledávání

TYMY uspořádalo opět lyžařský a snowboardový kurz

SVČ – TYMY v letošním roce uspořádalo již čtvrtý ročník lyžařského kurzu ve spolupráci s lyžařskou školou Eskimák, který probíhal od 22. do 26. ledna ve Skiareálu Troják a byl určen především pro menší děti z mateřských škol a prvního stupně škol základních. Celkem se zúčastnilo 36 dětí z Holešova, Bystřice pod Hostýnem a měli jsme také jednu malou lyžařku dokonce z Prahy. Po pětidenní intenzivní výuce na konci týdne lyžovali nebo jezdili na snowboardu i ti, co v pondělí na svahu stáli poprvé. O lyžařském a snowboardovém umění svých dětí se také mohli přesvědčit v pátek na Trojáku rodiče, kteří přijeli své děti povzbudit při „závodech“ na sjezdovce.

Chtěla bych poděkovat všem dětem za výbornou atmosféru a plnění všech úkolů. Kromě lyžování a jízdy na snowboardu se děti naučili také spoustu dalších důležitých věcí – např. jak se bezpečně chovat na sjezdovce a také se naučily spoustu písniček, kterými si krátily čas v autobuse. Děkujeme instruktorům lyžařské školy Eskimák za vzorné vedení celého kurzu. Poděkování si zaslouží také pan Jakub Juračka a ostatní pracovníci skiareálu Troják za vytvoření výborných podmínek a zázemí celého kurzu. Děkuji také rodičům a vedení 1. a 3. základní školy za spolupráci při organizaci tohoto kurzu. Děkujeme také dopravní společnosti CrossEurope za zajištění bezpečné přepravy dětí na Troják a zpět domů.

Těšíme se na další společné zážitky!

Fotogalerie: http://tymy-centrum.rajce.idnes.cz/…2018_pondeli, http://tymy-centrum.rajce.idnes.cz/…m_2018_utery a http://tymy-centrum.rajce.idnes.cz/…_2018_streda