TYMY - Středisko volného času, p.o. Holešov

Jak nás kontaktovat

  • +420 734 358 563
  • +420 573 396 928
  • vsetuly@centrum.cz
  • Sokolská 70, Holešov 769 01

Brána dalšího vzdělávání

Blížící se akce

Výlety a zájezdy za kulturou

Alba na Rajčeti

Webové stránky kroužků

SponzořiSpolupracující organizace

.<>


Středisko volného času TYMY - ekatalog.czStř ediska volného času - ekatalog.cz

Tymy na Facebooku

Přihlášení

Vyhledávání

Cesta do Bruselu

Vánoční dárek od europoslankyně paní Olgy Sehnalové

SVČ TYMY dlouhodobě spolupracuje s europoslankyní paní Olgou Sehnalovou. Velmi si její práce vážíme. Během svého působení v evropském parlamentu se zúčastnila několika našich akcí a uspořádali jsme s ní několik zajímavých besed pro mladé lidi. A nechyběla také na oslavě našich narozenin v květnu - 15 let TYMY. V minulém roce jsme dostali od paní europoslankyně krásný dárek v podobě účasti na prosincovém zájezdu do Bruselu, který pořádala. Od nás se zúčastnilo celkem 11 mladých lidí, členů PDM a aktivních dobrovolníků. Cílem cesty bylo centrum Evropské unie Brusel.

Kromě Bruselu jsme navštívili také několik dalších zajímavých míst např. Gent, Brugge a univerzitní město Lovaně. V Bruselu jsme navštívili Mini-Europe a Atomium. Krásným zážitkem byla procházka centrem Bruselu zvlášť ve večerních hodinách, kdy se na hlavním náměstí konala každou půl hodinu světelná show. Velmi příjemná byla slavnostní večeře za účasti paní europoslankyně, která se konala v krásné starobylé restauraci v centru Bruselu. Program naší návštěvy vyvrcholil poslední den a to návštěvou Evropského parlamentu a také Parlamentária. Zúčastnili jsme se také zasedání její frakce.

Čtyřdenní program byl velmi zajímavý a hodně nabitý. Moc jsme toho viděli a ještě více dozvěděli.

Společně s námi se toho zájezdu zúčastnily také členky Českého svazu žen, vítězové soutěže D –test, dále výherci soutěže o Rakousku a několik dalších zajímavých lidí z našeho regionu.

Velký dík patří průvodci panu Petru Hambálkovi, poděkování si zaslouží také asistentka paní Darina Křenková a největší poděkování patří paní europoslankyni Olze Sehnalové. Zájezd, kterého jsme se zúčastnili, byl pro nás krásným vánočním dárkem, na který nikdy nezapomeneme.

Těšíme se na další společné setkání a akce.

Mgr.Jarmila Vaclachová
BruselBrusel