Youtubeři Cz/Sk

10560541_746103362117430_8660570623188756281_o

Youtubeři jsou od slova Youtube protože na Youtube vydávají videa tak jse Youtubeři.Jestli je chcete potkat a to myslím že jo 😀 tak si jen rozkliknete jeden s odkazů co vám dám tady: 4fans.cz   Craftcon.cz

Jsou samodrřejmě také tábory tak je taky dám: GeekCamp.cz  4camp.cz

terezis3 🙂

Wikipedie

Wikipedia-logo-v2.svg

www:Wikipedie.cz

Wikipedie je velká internetová enciklopedie do které píše každý kdo chce něco připsat. Zárodek Wikipedie vznikl v roce 1995, kdy programátor Ward Cunningham založil webové stránky nazvané WikiWikiWeb, které mohl upravovat každý jejich návštěvník – od té doby se podobných systémů, dnes označovaných jako wiki objevilo velké množství. V lednu 2015 existovala Wikipedie ve 288 jazykových verzích. Anglická verze měla přes 4,6 milionu článků, dalších 11 verzí mělo přes milion článků, 40 přes 100 000 článků, 77 verzí více než 10 000 článků, 105 verzí více než 1000 článků, 44 verzí více než 100 článků a 10 verzí méně než 100 článků. Encyklopedický obsah Wikipedie je zveřejňován pod svobodnými licencemi, což znamená, že při dodržení jistých pravidel je možno jej volně kopírovat a upravovat.

Julie Štefková

Prezentace_Wikipedie_Inforum_2006 taktéž dostupná na Wikině

Www.wikipedia.org_screenshot_2013

GoGomanTv

stažený soubor (1)tricko-gogomantv-damske

GoGomanTv

GoGo je slovenský youtuber který má velký úspěch i v Česku má přes 500 videí a 800 00 odběratelů dokonce i trička náramky jezdí na všelijaké YouTube Česko-Slovenské akce.Má dva psi a jednoho bratra jeho psi se jmenují Magie která zabila Šišku a má i Agátu jeho bratr se jmenuje Max a Gogo mu říká Baumax. Má i přítelkyni jménem Lucy Pug a s ní bydlí ve svém bytě. Šiška je legendární u Goga jako Nutella vždy když byla Šiška na scéně říkal Gogo 10krát šiška! Doporučuji vám se na jeho kanál kouknout je super 🙂 .

Julie Štefková

 stažený soubor (2)stažený soubor (3)

Five nights at Freddys

images (2)

Five nights at Freddys

FnaF (Five nights at freddys) je jedna z nejznámějších her ale tahle je horrorová! Příběh se odehrává v pizzerii jménem Freddy Fazbear’s Pizza a tam hrajeme za nočního hlídače a máme za úkol uhlídat pizzerii a také se ubránit aby na nás nezaútočili Animatrionici kteří zabíjí děti a dávají je do jejich kostýmů aby zastali jejich roli.V jedničce je jen Foxy,Bonnie,Chica a Freddy v dvojce jich je víc je tam Toy Freddy,Toy Chica,Toy Bonnie,Puppet,Mangle,Ballon boy,klasičtí z jedničky a Endoskeleton  Endoskeleton je vlasně jejich robotická kostra.Příběh je prý podle skutečné události že Foxyho chtěla obejmout holčička a Foxy ji uhriznul hlavu a tak to začalo ale to je jen teorie. Ve hře na začátku každé noci vám zatelefonuje Phone Guy který v prvním telefonátu mluvil o Bite of 87 to je prý nějaký virus díky kterému dokáže žít i člověk bez nějaké kosti/orgánu ve čtvrté noci to zase vypadá jako kdyby byl Phone Guy zabit Puppetem proto taky v páté noci na vás mluví příšera! Pokud chcete vědět víc čtěte komentáře u gogového FnaFu a dozvíte se moc pikantní drby!

Julie Štefková

images (3)

images (1)

Ahoj od reportérů Kačky,Terky a Julči

Ahoj

my jsme tři reportérky z kroužku Mladý reportér. První Terka má na starosti psaní o přírodě, další Julča má na starosti psaní o PC hrách a všechno, co s tím souvisí. Kačka dělá zase články módě a kreslí boží obrázky. Toto bylo naše ahoj.

images (1)

PS: takhle NEvypadáme. To jsou jen tři kámošky jako my :3

Napsala Julie Teč a Kač

WordPress theme: Kippis 1.15