Den zdraví v TYMY

Den zdraví pro celou rodinu se konal v SVČ TYMY

letos již po páté

V sobotu 23. října 2021 se konal pátý ročník akce Den zdraví pro celou rodinu. 1x měsíčně k nám do Holešova do SVČ TYMY.

Po celou dobu akce pro zdraví probíhaly ochutnávky výrobků zdravé výživy. Od firmy Sunfood to byly výrobky z tofu, mořské řasy, vegetariánské pomazánky, bezlepkové pečivo, atd..

Od rodinné pekárny Králíkovi z Třebětic měli možnost návštěvníci ochutnat kváskový chleba pečený podle staré receptury.

Dále byly na Dnu zdraví prezentovány výrobky firmy Tian-de, Zinzino, Finklub 21,Taperware. Poprvé se také této akce zúčastnily majitelky firmy Bez obalu, které otevřely prodejnu v Bystřici pod Hostýnem i v Holešově. Den zdraví navštívila a podpořila také paní Zdena Machalová z relaxačního studia, která informovala přítomné o účincích Hanákových stélek a doporučila jejich používání již od útlého věku.

Návštěvníci akce si také mohli nechat změřit tlak, BMI a pulzy od studentů Střední zdravotní školy z Kroměříže a také velmi ocenili masáže nohou na přístroji marutaka.

Pro děti byl také připraven celodenní program v tělocvičně, měly možnost skákat na jumping trampolínách, zdolávat překážkové dráhy, vyzkoušely si základy relaxace a dechového cvičení. Mnohé děti se také zapojily do tvořivé dílny, kde si vydlabaly dýně a vytvořily si krásné podzimní lampičky z dýní.

Věřím, že tato krásná akce byla pro většinu návštěvníků velmi přínosná. Všichni organizátoři jsme ze zájmu i přístupu malých i velkých návštěvníků akce měli radost. Poděkování patří všem jednotlivcům i firmám, kteří přijali pozvání na Den zdraví pro celou rodinu. Těšíme se na další setkávání a všem přejeme pevné zdraví.