Galavečer Holešovský talent

TALENTOVANÁ ZPĚVAČKA MARUŠKA MATĚJÍČKOVÁ SE STALA HOLEŠOVSKÝM TALENTEM 2023

13. ročník talentové soutěže „HOLEŠOVSKÝ TALENT 2023“ se v letošním roce konal v sobotu 25. 3. 2023 v TYMY.

Odborná porota vybrala z celkového počtu 200 dětí 14 vystoupení z různých oborů zájmové činnosti do finálového galavečera.

Finále bylo velmi pestré, byl zde zastoupen obor taneční, hudební, pěvecký, mezi finalisty byl také dog dancing, a i letos nechyběl mladý nadějný kouzelník.

Celé soutěžní klání hodnotila sedmičlenná porota, ve které zasedli členka správní rady UTB Alena Gajdůšková, dále Eva Kožíková, Barbora Winklerová, Veronika Lušovjanová, Olga Pešková, Jarmila Vaclachová a Miroslav Řeha.

Diváci i porota prožili krásné dvě hodiny s mladými talenty. Tentokrát letos porota neměla opět jednoduchou úlohu! Při závěrečném nástupu všech soutěžících byl každý jednotlivě porotou oceněn.

Nejúspěšnější v letošním ročníku v Holešovském talentu byla Maruška Matějíčková, která soutěžila ve zpěvu. Porotu zaujala hlavně tím, že si svou píseň sama složila.

Také diváci hlasovali a nejvíce hlasů získal mladý nadějný kouzelník Patrik Miklas.

Galavečer byl plný krásných okamžiků a plný emocí. Poděkování si zaslouží všichni soutěžící, kteří vytvořili skvělou atmosféru!

Děkujeme městu Holešov, paní Aleně Gajdůškové, agentuře Velryba, firmě Raab computer, občerstvení Poe – Poe, Centrum preventivní medicíny Brno, pekárna Roštění, MKS Holešov za finanční a materiální pomoc při této krásné akci, která podporuje talenty z různých oblastí zájmové činnosti z Holešova a širokého okolí.

Máme velkou radost, že účast v Holešovském talentu láká mladé lidi nejen z Holešova, ale i vzdálenějších míst. Děkujeme také všem porotcům za ochotu a zvládnutí velmi nelehkého úkolu.

Už se teď těšíme a zveme mladé talenty k účasti na Holešovském talentu 2024.

Všem oceněným blahopřejeme a přejeme jim hodně úspěchů. Věříme, že mnoho talentů

bude nominováno do 5. ročníku krajské soutěže Zlatý oříšek. Šikovné a talentované děti – jednotlivce i kolektivy je možno nominovat od 1.6.2023 na stránkách www.zlatyorisek.cz/zlinsky-kraj.