Igrane s TYMY

Na závěr prázdnin TYMY vyrazilo k moři

Po roční přestávce, zaviněnou epidemiologickou situací jsme v letošním roce opět uskutečnili ozdravný pobyt pro rodiny s dětmi v chorvatském Igrane.

Na týden se naším domovem stalo malebné městečko Igrane, které se rozprostírá přímo na pobřeží Jaderského moře, kulisu mu tvoří pohoří Biokovo. Kromě koupání v moři a sluníčka, si účastníci zájezdu mohli vybrat z bohaté nabídky výletů. Někteří se vydali na nejvyšší horu Biokova Svatý Jura. Mikrobusem jsme vyjeli až do výšky 1762 metrů. Obdivovali jsme zde krásnou faunu i flóru a žasli jsme nad krásnými scenériemi a umem místních řidičů. Prožili jsme také krásnou plavbu lodí po Jadranu do zátoky Malaska, kde jsme se koupali a slunili. Odtud jsme pak pluli do Podgory, mezitím jsme měli na lodi fisch piknik.

Krásný výlet byl také do Dubrovníku. Po cestě jsme obdivovali krásy městečka Ston na Pelešaci a procházka večerním Dubrovníkem byla nádherným vyvrcholením a třešinkou na dortu.

Zážitkem plným adrenalinu byla jízda na raftech na řece Cetina, kterou si vychutnala skupinka aktivních seniorů.

Letovisko Igrane poskytlo všem účastníkům ty nejlepší podmínky k rekreaci a odpočinku. Určitě budeme dlouho vzpomínat na krásná zákoutí a různé malebné scenérie tohoto městečka. Nádherným zážitkem bylo sledovat západ slunce…

Moře bylo teplé a děti i rodiče si užili sluníčka, vodních hrátek, výletů i legrace.

Velmi bych chtěla poděkovat všem účastníkům, malým i velkým, za úžasnou atmosféru, kterou společně vytvořili.

Velký dík patří dopravní společnosti Cross europe s.r.o. a také řidičům manželům Češkovým za jejich bezpečnou jízdu.

Těšíme se na další pobyt u moře, určitě se i v příštím roce vydáme na závěr prázdnin do Igrane. Budeme moc rádi, když se s námi vydáte i Vy! Dobro došli.