Lednové noční deskohraní

Lednové Deskohraní ve SVČ TYMY bylo plné her a zábavy

10. až 11. ledna se uskutečnilo ve SVČ TYMY již tradiční Noční deskohraní. Hlavním programem večera byly jako vždy deskové hry, tentokrát jsme si zahráli také nové deskovky, které nám v TYMY „naložil Ježíšek“.

Pro děti byly ale přichystány také další aktivity, jak v tělocvičně, tak v klubovně. A nechybělo také závěrečné večerní povídání při svíčkách. Také na tomto deskohraní jsme slavili narozeniny. Tentokrát jsme slavili 20. narozeniny naší italské dobrovolnice Zuely. Dali jsme jí velkou kytku a také dort!

V sobotu dopoledne jsme si zahráli ještě několik zajímavých her a navštívili nás i Tři králové.

Máme velkou radost, že se noční Deskohraní stalo pro mnohé děti již pravidelností a velmi oblíbenou záležitostí. Máme radost také z nových dětí, které se lednového deskohraní zúčastnily. I v letošním roce se chceme zapojit do různých turnajů a soutěží v deskových hrách. Doufáme, že se nám i letos podaří probojovat až do celostátního kola. Příští Deskohraní je naplánováno na noc z 14. – 15. 2. Tentokrát se bude jednat o Valentýnské deskohraní, kde nebude chybět také milé překvapení. Těšíme se na další společné chvíle při deskových hrách a večerním povídání.