Lyžování na Trojáku

O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH SE DĚTI V TYMY NENUDILY !

Na letošní jarní prázdniny připravilo SVČ TYMY Holešov pestrou nabídku různých aktivit.Pro rodiny s dětmi jsme připravili 2 víkendové putovní hry – Povolání a Dopravní výchova.

Jedna skupinka dětí prožila v TYMY zajímavý příměstský tábor. Program byl velmi pestrý a zajímavý. Kromě deskových her a pohybových aktivit v tělocvičně děti také tvořily, vytvářely pískové mandaly, stavěly z lega a prožily zimní atmosféru na Trojáku a také si vyzkoušely bubnování a muzikoterapii.

Naší další nabídkou byl program pro lyžaře jak začátečníky, tak i pokročilé. Každý den odjížděla 40-ka dětí a dospělých do Ski areálu Troják, který nám poskytl veškeré služby a ideální podmínky k lyžování, za což patří všem pracovníkům velký dík! Bylo krásné sledovat každodenní pokroky malých lyžařů, kteří se den ode dne zlepšovali a získávali tak na lyžích jistotu.

Velký dík za to patří všem instruktorům a pedagogům kteří děti doprovázeli.

Děkujeme také firmě Cross europe za vzornou spolupráci při zajištění dopravy.

Celý týden byl také otevřen TM klub v TYMY, do kterého si mohli přijít zahrát děti stolní tenis.

Proběhl také kroužek jumping trampolíny dospělých a harmonizační cvičení pro dospělé.

Jsme moc rádi, že se nabídnutý program dětem i rodičům líbil a děti tak u nás mohly strávit jarní prázdniny, poznat nové kamarády a získat první lyžařské zkušenosti.

Těšíme se na setkání na našich letních táborech.