Matičce 10.5.

Děti v TYMY připravily pro maminky pestrý a bohatý program

10. květen byl pro všechny děti z kroužků SVČ TYMY a taky pro všechny pracovníky velkým svátkem! Opět po 3 letech se v TYMY konala oslava k svátku maminek. Ve dvouhodinovém programu vystoupilo okolo 200 dětí z různých kroužků. Prolínala se vystoupení taneční, sportovní, hudební, …

Tradičně program zahájilo Zrníčko se svým jarním pásmem a poté se vystřídali mladí šachisté, kruhový trénink, anglická školička, Baby dance, mladí debrujáři, in-line brusle, se svou ukázkou přišel také kroužek badmintonu, zdravé pískání, kytary a atletická školička, která vystoupila s fotbalovými benjamínky. Svoji premiéru měly také malé žabky se svými maminkami a děvčata z přípravky společenského tance. Se svojí choreografií vystoupila děvčata z tanečního kroužku z Prusinovic a také taneční kroužek Hip hop. Netradičním vystoupením zaujaly mladé gymnastky společně s kroužkem capoeira. V programu vystoupily také jumping trampolínky a kluci z kroužku parkour. A svými písničkami všechny přítomné potěšila skupina Kamarádi, která je vítězem Dětské Porty z roku 2021.

Vystoupení bylo proloženo básničkami určené maminkám, které přednesla Anetka Odstrčilíková a Terezka Fuksová. Úplný závěr byl v pohádkovém duchu. Pásmo bylo složeno se známých pohádkových písniček, které všechny přítomné moc potěšily.

Maminky a ostatní návštěvníci TYMY vytvořili skvělé publikum a velmi bouřlivě všechny děti povzbuzovali. Děti pak na závěr maminkám předaly kytičku za znění písně „Ó mámo“ od Jakuba Smolíka. Byla to moc dojemná chvíle a některé maminky a babičky se neubránily slzám dojetí.

Děkujeme všem dětem, které se do programu zapojily, poděkování si zaslouží také vedoucí kroužků a pedagogové. Kromě vystupujících bych také chtěla poděkovat dětem z výtvarných a keramických kroužků, které připravily pro maminky dárečky a také výstavku svých prací. Pro děti i dospěláky bylo připraveno také malé občerstvení. Jsme moc rádi, že všem chutnalo!

Oslava maminek se letos velmi vydařila, máme radost z velké účasti rodičů a hostů.

https://polida.rajce.idnes.cz/Tymy_-_Maticce_2022/