OSLAVY 20let TYMY

TYMY ZAHÁJILO VELKOLEPĚ OSLAVU SVÝCH 20-TÝCH NAROZENIN

Středisko volného času, které v Holešově a okolí všichni znají pod názvem TYMY, zahájilo svoji existenci z březnu 2003. Od té doby uplynulo již 20 let!

Je to období, kdy z malého dítěte vyroste dospělý člověk, který má celý život před sebou.

Během 20 -ti let prošlo TYMY 14546 dětí v zájmových kroužcích a 424 852 dětí a dospělých se zúčastnili různých akcí a soutěží.

V současné době v TYMY pracuje 92 kroužků, nejen v Holešově, ale i v širokém regionu a v nich je zapojeno 990 účastníků.

20 let to je určitě příležitost ke vzpomínkám bilancování ale také oslavě!

Oslavy budou probíhat v průběhu celého letošního roku. Budou určeny jak veřejnosti, tak dětem z kroužků.

V sobotu 15. dubna se uskutečnila první velká oslava, která byla určena všem těm, kteří se na uplynulých 20 ti letech podíleli, teda bývalým i současným pracovníkům, externistům, dobrovolníkům, sponzorům a dalším hostům.

V TYMY se sešla 100 vzácných hostů, pro které připravili současní pracovníci TYMY pestrý program složený z tanečních a dalších vystoupení.

Velmi emotivní byla závěrečná společná choreografie, ve které vystoupilo téměř 80 dětí a vedoucích.

K poslechu a dobré náladě zahrála cimbálová muzika Kalíšek a o další hudební produkci se postaral Lukáš Leško – DJ Lupíno.

Hosté využili možnost prohlédnou si budovu TYMY, jak bylo na pozvánce napsáno od sklepa až po půdu. Většina z nich byla velmi nadšena hlavně rekonstrukcí půdy, která byla dokončena v loňském roce a stála 20 mi. Kč, Z toho téměř 14 mil získalo vedení TYMY z IROPU.

Oslava TYMY byla plná krásných vzpomínek, povídáním, posezení nad kronikami a fotkami.

Bývalí i současní pracovníci zavzpomínali na různé historky z táborů, víkendových akcí a dalších aktivit.