Ples v TYMY – Sousedská

Ples v TYMY byl opět plný zábavy tance a veselí

V pátek 24. ledna se ve společenské hale SVČ TYMY ve Všetulích uskutečnil již po- sedmnácté tradiční Ples TYMY aneb Sousedská. Při vstupu do sálu obdržely dámy na přivítanou květinu. K tanci a poslechu hrálo duo Quanto, dvojice Petra a Libor opět vytvořili skvělou náladu a výbornou atmosféru.
Po úvodním hudebním bloku skupiny vystoupily dívky z tanečního kroužku Hip Hop, které všechny přítomné potěšily svojí novou choreografií. Nechyběly také ukázky standardních a latinskoamerických tanců v podání Jiřího Přikryla s Alicí Krejčířovou. Mladí tanečníci sklidili zasloužený potlesk.
Návštěvníkům plesu se předvedly také dva seniorské taneční páry – manželé Kulhaví a Mikuláškovi, kteří zatančili ukázkový waltz.
Všechny potěšilo také vystoupení břišních tanečnic Pavlíny a Lenky.
Tradiční bylo také půlnoční vystoupení Radka Šimčíka, alias Mág Radekr, který svými kouzelnickými čísly potěšil a pobavil všechny přítomné.
Děkuji všem návštěvníkům plesu, všem sousedům, našim spolupracovníkům a také všem ostatním, kteří se plesu zúčastnili za skvělou atmosféru po celou dobu plesu.
Velké poděkování si zaslouží všichni sponzoři, pracovníci i dobrovolníci, kteří tuto akci připravili a organizačně zabezpečili. Velmi nás těší, že všichni návštěvníci plesu odcházeli spokojeni a těšíme se na příští, již osmnáctý ples v TYMY !