Prosincové zprávy

Měsíc prosinec je jedním z nejkrásnějších měsíců v roce. V prosinci se koná spoustu tradičních akcí, na které se celý rok moc těšíme!

Jsem moc ráda, že se většina akcí v letošním roce podařila uskutečnit! Mezi tradiční akce patří Vánoce na Hané a Valašsku, Mikulášské putování, Rozsvícení vánočního stromu, Vánoční deskohraní, Vánoční dílničky a Pochod pro prales.

Uskutečnily se také nové akce, které jsme zařadili do našeho programu díky pandemii Covid 19- mezi tyto akce patří soutěž O nej stromeček, Andělská pošta, přáníčka pro seniory.

Bohužel ani letos jsme nemohli uspořádat vystoupení všech kroužků-Vánoční pohlazení a předat dětem malé dárečky od Ježíška z TYMY. Vánoční pohlazení jsme i letos uskutečnili formou on-line a dárečky děti obdrží na začátku ledna. Přesto byl prosinec plný radosti a krásné atmosféry a těšení se na nejkrásnější období v roce- na Vánoce.

Děkuji všem, kteří se na této předvánoční atmosféře podíleli, svým pracovníků, externím pracovníkům za pomoc při zajištění všech našich akcí.

Do nového roku přeji všem pevné zdraví a hodně radosti ze společně strávených chvil.
PROSINEC