Rekonstrukce v TYMY

TYMY má za sebou celkovou rekonstrukci

Hned po uzavření SVČ TYMY v březnu 2020 jsme zahájili jednání ohledně rekonstrukce v celé budově TYMY. Rekonstrukce byla započata 16. března a probíhala ve 2 etapách.
1. etapa se týkala 1. poschodí a schodiště, ve 2. etapě se rekonstruovalo celé přízemí a chodba.
V celé budově TYMY došlo k odstranění 160 let starých omítek, všechny omítky jsou nově nahozené a v celé budově jsou udělané nové rozvody elektriky, nové stropy, obnovené podlahy v učebnách a všechny chodby a místnosti jsou vymalovány. Při této příležitosti byl proveden nový rozvod internetu a proběhla rekonstrukce zabezpečovacího zařízení.
Tyto práce probíhaly za přísných hygienických opatření. Děkuji všem firmám a řemeslníkům za skvělou spolupráci a jejich aktivní přístup a dodržení termínů. Velký dík patří firmě SV stavební společnost Bystřice pod Hostýnem – Vaněk + Sedlář, dále panu Kamilu Zapletalovi – Elektromontáže Třebětice, firmě Raab, panu Ing. Petru Skřebskému – Bezpečnostní systémy Kroměříž, malířům Martinu Vaclachovi a Ladislavovi Mařákovi, PDK Holešov, Vodo topo Konečný.

Děkuji také všem pracovníkům TYMY, pedagogům i provozním za jejich příkladný a aktivní přístup po celou dobu rekonstrukce a hlavně při dokončovacích pracích a úklidu, který probíhal v posledních dnech.

Díky také paní Vlaďce Hlavinkové a Vladanu Daňkovi za pomoc při výzdobě střediska. Všichni jsme se snažili, abychom mohli dodržet termín otevření 11. 5. 2020.