Rozvrh kroužků – 40. týden

úterý 29. 9. 2020 / 40.týden
KAŽDÝ KROUŽEK BUDE VCHÁTET JINUDY!!!
10:00 Tanečníček /pro matky s dětmi 2-3 roky/ Schindlerová TYMY – dramatika PŘEDEM
15:00 Táborová kytara – děti Sigmundová TYMY – čajovna PŘEDEM
15:00 Míčové hry Váňová TYMY – tělocvična ZADEM
15:30 Debrujáři Winklerová TYMY – jazykovka ZADEM
15:30 Kreativní tvoření–výtvarné a rukodělné techniky–dívčí klub Danková TYMY-výtvarný
ateliér PŘEDEM
15:30 Angličtina pro děti Lancaster TYMY – učebna PŘEDEM
16:00 Jumping trampolíny Váňová TYMY – tělocvična ZADEM
16:00 Kutil – junior Polášek TYMY – dílna ZADEM
16:00 Zdravotní cvičení pro děti Váňová TYMY – zrcadlovka PŘEDEM
16:00 Zdravé pískání Dostálová TYMY – jazykovka ZADEM
17:00 Latino ladies style pro dívky a ženy od 15 let Schindlerová TYMY – zrcadlovka
PŘEDEM
17:00 Jóga Zicháčková Školní – Duha *********
17:15 Babydance II. Pešková TYMY – tělocvična ZADEM
17:15 Keybord Krmencová TYMY – hudebna ZADEM

středa 30. 9. 2020 / 40. týden – sudý Vchody
10:00 Cvičení žabky – cvičení rodičů s dětmi Mazánek TYMY – tělocvična ZADEM
13:30 Jóga Šidlíková Školní – Duha *************
15:00 In-line brusle Mazánek TYMY – tělocvična ZADEM
15:00 Přírodovědně turistický kroužek Danková TYMY PŘEDEM
15:00 Robotika – v liché týdny Hrnčiřík TYMY – dílna ZADEM
16:00 Baby robotika – v liché týdny Hrnčiřík TYMY – dílna ZADEM
16:00 Taneční přípravka Starečková TYMY – tělocvična ZADEM
16:00 Balet od 4 let Váňová TYMY – zrcadlovka PŘEDEM
16:30 Prostřeno Danková TYMY – jídelna ZADEM
16:30 Společenský tanec standart Starečková TYMY – tělocvična ZADEM
17:00 Zrníčko Vaclachová TYMY – dramatika PŘEDEM
17:30 Atletická přípravka Mazánek TYMY – tělocvična ZADEM
17:45 Pilates – dospělí Hloušková TYMY – zrcadlovka PŘEDEM
18:00 Jóga Šidlíková Školní – Duha ************
18:30 Trampolíny dospělí I. Vaclachová TYMY – tělocvična PŘEDEM
19:30 Trampolíny dospělí II. Vaclachová TYMY – tělocvična PŘEDEM

čtvrtek 1. 10. 2020 / 40.týden VCHODY

15:00 SPORŤÁČEK /Fotbal pro děti od 7 let+základy atletiky+kruhový trénink/ Váňová
TYMY – tělocvična ZADEM
15:30 Babydance I Csomorova TYMY – zrcadlovka PŘEDEM
16:00 Tanečky se Sárou Váňová TYMY – dramatika PŘEDEM
16:00 Mladý kutil Danková TYMY – dílna ZADEM
16:00 Animáček Amina TYMY – jazykovka ZADEM
16:00 Stolní tenis Sigmundová herna stolního tenisu ***********
16:00 Lukostřelba Kondics TYMY – tělocvična ZADEM
16:30 Hiphop Csomorova TYMY – zrcadlovka ZADEM
16:30 Taiči Kopečková Pivovarská ***********
17:30 Happy dance + Sundance Csomorova TYMY – zrcadlovka ZADEM
17:30 Konverzace s Aminou – dospělí Amina TYMY – jazykovka ZADEM
17:30 Badminton Fridrichová TYMY – tělocvična ZADEM
19:00 Kalanetika – dospělí Prokešová TYMY – dramatika PŘEDEM

pátek 2.10.2020 / 40.týden VCHODY

14:45 Plavání Mazánek bazén *****
15:00 Zumba Kopecká TYMY – zrcadlovka PŘEDEM
15:30 Paletka + kreativní tvoření Danková Pivovarská *****
15:30 Mladý rybář Jaša,Navrátil TYMY PŘEDEM
16:00 Maxíček Kopecká TYMY PŘEDEM
16:00 Latinskoamerické tance Pavla TYMY – tělocvična ZADEM
16:00 Klub deskových her Vaclachová TYMY – ICM PŘEDEM
17:00 Aerobic Váňová TYMY – zrcadlovka PŘEDEM
17:00 Parkour Holas TYMY – tělocvična ZADEM
18:00 Parkour Holas TYMY – tělocvična ZADEM