Sbírka pro Emičku

Dovolujeme si Vás oslovit s žádostí o pomoc se sponzorováním naší dcery Emičky.

Dovolte mi poděkovat za Váš čas, který věnujete následujícím řádkům, případně za finanční podporu, kterou můžete věnovat mé dceři Emičce.

Má pětiletá dcera Ema Hošková trpí Pelizaeus-Merzbacher syndromem, ke kterému se pojí různé zdravotní obtíže, např. hypotonie, nystagmus, epilepsie. Jsme s tímto syndromem jediný v České republice. V současné době dojíždíme několikrát během roku do různých rehabilitačních center, která poskytují komplexní rehabilitační služby a cvičení na základě neurorehabilitační metody TheraSuit. Emičce komplexní přístup cvičení a mnoha doprovodných procedur velmi prospívá a vidíme zde znatelné pokroky. Hlavně což je pro nás stěžejní předcházíme dalším zdravotním komplikacím a bolestem. Proto Vás moc prosíme o pomoc s jeho úhradou.

Bohužel toto speciální cvičení není hrazeno z veřejného zdravotního pojištění a je třeba získat na každý pobyt nemalou částku. Obracím se tedy na Vás, možné sponzory, s prosbou o finanční příspěvek na léčbu, která Emičce pomáhá.

Finanční příspěvek lze poskytnout přímo na naší sbírce na donio a tam se o nás i dozvíte v případě zájmu více: https://www.donio.cz/rozhybejme-emicku, která vám i vystaví daňové zvýhodnění.

Děkuji za Váš čas.

S pozdravem a úsměvem Emička a maminka Hoškovi