Srdce na dlani

V TYMY se předávalo „Srdce na dlani“

V letošním roce se konalo v Holešově již pošestnácté „Srdce na dlani“. Tuto anketu vyhlašuje Parlament dětí a mládeže ve spolupráci se Střediskem volného času – TYMY. Jedná se o anketu, ve které žáci dávají svůj hlas oblíbeným učitelům, vychovatelům, vedoucím kroužků atd. Mimořádná opatření ovlivnila také tuto anketu. Bohužel na školách se tato anketa nestihla uskutečnit. Proběhla pouze na přelomu února a března v SVČ TYMY. Do ankety se zapojilo okolo

200 dětí z kroužků. Děti daly hlasy celkem 12 pedagogům. Z toho nejvíce hlasů získala vedoucí tanečního oddělení Olga Pešková, vedoucí kroužku Zrníčko a Jumping trampolíny Karolína Vaclachová a vedoucí sportovních kroužků Martin Mazánek.

V pátek 5.6. se konala malá slavnost v čajírně TYMY, kde členové PDM a zástupci kroužků předali pamětní listy a keramické srdce s kytičkou nejúspěšnějším pedagogům.

Chtěla bych poděkovat všem oceněným pedagogům za jejich práci, která bez lásky k dětem a srdce na dlani nejde dělat. Jsem moc ráda, že také nečekané události, které jsme všichni od března prožili, prověřily všechny naše pracovníky – jak pedagogy tak i provozní. Všichni tímto ne snadným obdobím prošli na jedničku. Za to jim patří velký dík.

Věřím, že v příštím roce se do ankety Srdce na dlani zapojí také žáci základních a středních škol v našem městě.