Tisková konference Zlatého oříšku v Praze

16. ledna 2020 se uskutečnila v Praze v Kaiserštejnském paláci na Malostranském náměstí v Praze tisková konference vítězů 21. ročníku soutěže „Zlatý oříšek“. Této konference se zúčastnilo všech 7 vítězů – Roman Červinka, Štěpánka Fremlová, Jiří Bouška, Daniela Valešová, Viktor Stocker a také zástupci našeho kraje – Kryštof Vaněk a taneční pár Martin Novák a Natálie Vališová.

Tiskové konference se zúčastnili také úspěšní účastníci minulých ročníků soutěže: mistr světa a Evropy v biketrialu – Václav Kolář, biolog Stanislav Vosolsobě a klavírista Jan Čmejla.

V rámci rozhovoru moderátor Roman Víšek představil všechny vítěze. Součástí konference bylo také společné krájení slavnostního dortu vítězů. Na závěr tiskové konference pan Jiří Kotmel – předseda nadace Zlatého oříšku poděkoval všem účastníkům, rodičům a partnerům za skvělou spolupráci a předal Zlatý oříšek také SVČ Holešov za organizaci krajského kola Zlatého oříšku ve Zlínském kraji 2019. Z tohoto ocenění máme velkou radost a těšíme se na spolupráci i v letošním roce.