Účastníci Zlatého oříšku zasadili v TYMY ovocné stromky

V rámci letošního ročníku krajského kola „Zlatého oříšku“ ve Zlínském kraji, získaly tři naše zájmové útvary pamětní diplomy a také sazenice ovocných stromečků, které jim také letos věnovala paní Olga Sehnalová.

Pro všechny děti byla účast v této soutěži velkým zážitkem. Folklórní soubor Zrníčko získal cenu starosty města Holešova a také finanční podporu ve výši 5000,- Kč za což moc děkujeme. Tato částka bude použita na obnovu krojů.

Vzhledem k tomu, že se blíží zima, bylo třeba co nejdříve pořešit zasazení stromečků tak, aby se ujaly. Zasazení proběhlo minulý týden na zahradě TYMY, v rámci 72 hodin a za dodržení všech hygienických opatření, postupně se na naší zahradě vystřídali zástupci tanečního kroužku Happy dance, Baby dance II a děti ze souboru Zrníčko.

Ve spolupráci s panem školníkem se dílo podařilo a jabloň, hruška a třešeň byly úspěšně zasazeny. Věříme, že se jim na naší zahradě bude dobře dařit a brzy nám přinesou nejen plody, ale také radost.

Děkuji ještě jednou všem kroužkům Happy dance, Baby dance II a Zrníčko za vzornou reprezentaci našeho SVČ TYMY a brzy se zase budou moci scházet a připravovat svá krásná vystoupení.