TYMY - Středisko volného času, p.o. Holešov

Aktuality

Webové stránky jsou v rekonstrukci, další informace budou průběžně doplňovány.

Pro více informací a aktuální dění nás navštivte také na našem Facebooku.

Seznam kroužků

V této kolonce se můžete podívat na naši aktuální nabídku zájmových útvarů pro školní rok 2019/2020.

Ateliér tance, pohybu a sportu

1. Trampolínky JUMPING 1.000,-

I. a II. pro kluky a holky 6-10 let, 11-14 let

2. Break dance 1.000,-

I. a II. pro kluky a holky 6-15 let

3. Společenský tanec 1.000,-

latinsko-americké, 7 - 15let

4. Společenský tanec 1.000,-

standardní, 7 - 15let

5. Taneční přípravka 1.000,-

latinsko-americké, standardní, 4 - 7let

6. Břišní tance dívky 1.000,-

orientální tance pro dívky od 8let

7. HIP-HOP 1.000,-

základy hip-hopu pro děti 10 - 14let

8. Fotbaloví benjamínci 1.000,-

základy fotbalu pro kluky i holky 3 - 6 let

9. Florbal I a II 1.200,-

děti 6 – 9 let, děti 10-15 let

10. Badminton 1.400,-

děti od 8let

11. Základy sportovní gymnastiky 1.200,-

pro děti od 5 let, začátečníci

12. Sportovní gymnastika 1.200,-

pro pokročilé

13. Babydance 1. 1.000,-

taneční výchova pro předškoláky

14. Babydance 2. 1.000,-

moderní tanec pro děti 7 – 10 let

15. Happydance 1.400,-

moderní tanec pro děti 11 – 13 let

16. Sundance 1.400,-

pro děti 14 – 16 let

18. Rope Skipping - švihadla 1.000,-

pro děti od 6 let

19. Parkour 2.000,-

děti od 9 let

20. Parkour přípravka 2.000,-

děti od 7 let

21. Cvičení pro žabky 1.000,-

dopolední cvičení pro rodiče s dětmi od 2 let

22. Atletická přípravka 1.000,-

děti od 4 let

23. Pompony 1.000,-

pro holky i kluky od 6 let

24. In-line brusle 1.000,-

25. Bowling I, II 10 lekcí 1.200,-

I.-začátečníci, II.-pokročilí

26. Plavání I, II. 20 lekcí 1.200,-

I – začátečníci, II - pokročilí

27. Lukostřelba 1.500,-

28. Eskymák 2.500,-

lyžařský a snowbordingový kurz leden 2020 – MŠ a ZŠ

Ateliér tvořivý a divadelní

1. Barvička (1 x 14 dnů) 800,-

keramika + výtvarka - rodiče s dětmi od 3 let

2. Paletka 1.200,-

výtvarka pro předškoláky

3. Barevný svět 1.200,-

výtvarka pro školáky

4. Rukodělky 1.200,-

ruční práce – šití, háčkování, pletení, drátkování

5. Základy keramické tvorby 2.000,-

pro kluky a holky od 5 let

6. Keramika pro pokročilé 2.000,-

užitá keramika, plastiky – do 18 let

Prostřeno (v ceně nejsou suroviny) 800,-

kurz vaření pro děti od 6 let

Ateliér hudební, jazykový

1. Zrníčko 800,-

hanácký folklorní soubor od 3let

2. Hra na KEYBOARD 1.200,-

hra na keyboard pro děti od 6 let

3. Zdravé pískání I,II 1.200,-

I. - od 4 let, II – od 6 let mírně pokročilí

4. Táborová kytara 1.000,-

hra na kytaru pro začátečníky od 8let

5. Táborová kytara – mládež 1.000,-

1 x 14 dnů, hra dle akordů pro starší děti

6. Konverzace v ruštině 1.000,-

pro děti, které si chtějí procvičit ruský jazyk

7. Anglická školička 1.000,-

základy angličtiny hrou pro děti od 4 let

8. Anglická konverzace 1.400,-

s Aminou

9. Němčina pro děti 1.400,-

10.Německá konverzace 1.400,-

11.Čtenářský kroužek 600,-

12.Dramatický kroužek 1.000,-

13.Baskytara, elektrická i akustická kytara 1.000,-

14. Fotografický 1.000,-

od 8 let

15. Dětská kapela 1.000,-

Ateliér objevů, přírodovědy, techniky

1. Železniční modelář 800,-

pro chlapce od 8 let, modelová železnice

2. Mladý technik – debrujár 1.000,-

přírodní věda a taje trochu jinak, děti od 6 let

3. Mladý kutil I.,II 1.200,-

I.- od 5 let, II. – od 10 let

4. Mladý včelařík 800,-

5. Mladý historik 800,-

6. Mladý rybář I.,II. 800,-

7. Mladý zoolog 1.000,-

8. Mladý ekolog, ochranář 1.000,-

9. Animáček 1.000,-

10. Kroužek robotiky 1.200,-

od 9 let

11. Baby robotika 1.200,-

od 5 let

12. Noční deskohraní 100,-

1x měsíčně, 100,- zápisné

13. TM Klub 200,-

otevřený volnočasový klub

14. DofE - EDIE 400,-

od 14let, cena vévody z Edinburghu

15. Klub instruktorů 100,-

od 14 let, příprava na vedení dětí (kroužky, tábory,…)

16. Debatní liga 600,-

pro 2. st. ZŠ a SŠ

17. Mladý reportér 1 000,-

od 10 let

18. Doučování (ČJ,M) 1 000,-

19. Filatelie – od 8 let 600,-

SVČ TyMy – pracoviště Pivovarská

1. Afrotance 1.000,-

orientální tance pro dívky od 6let

Stolní tenis HOBÍCI 1.000,-

pro začátečníky 6 - 18 let

3. Stolní tenis PROFÍCI 1.000,-

pro pokročilé hráče od 8 let

4. Balet aneb základy klasického tance 1.000,-

základy baletu pro děti od 6 let

5. Pohybovka pro nejmenší 1.000,-

pohybová a taneční přípravka pro děti 3-6 let

6. Pom-pony 1.000,-

pro děti 1. stup. ZŠ

7. Paletka 1.200,-

8. Barevný svět 1.200,-

9. Keramika pro rodiče s dětmi 1.000,-

(1 x 14 dnů) 2 hod., děti od 3 let

10. Rukodělky 1.200,-

šití, pletení, háčkování, drátkování

Aktivity: Kulečník, trampolína, fotbálek, stolní tenis, deskové hry, ICM

Pronájem tělocvičny nutno nahlásit den předem v kanceláři.

Přihláška do kroužků a bližší informace v kanceláři TYMY.

Nabídku kroužků budeme během letních prázdnin ještě aktualizovat! Sledujte naše webové stránky během prázdnin a září!

Platby u kroužků jsou celoroční, pokud není uvedeno jinak!!!

„Čím dnes naplníme srdce našich dětí, tím ony zítra naplní náš svět“

ZAHAJOVACÍ HODINY KROUŽKŮ

„SPOLEČNĚ OBJEVUJME, POZNÁVEJME A CHRAŇME !!!!“

PŘIHLÁŠKY DO KROUŽKŮ JSOU K DISPOZICI V KANCELÁŘI SVČ – TYMY

2. 9. - pondělí 10:00 - Harmonizační cvičení v TYMY
9. 9. - pondělí 15:00 - Florbal starší
16:00 - Fotbaloví benjamínci
17:00 - Florbal mladší
18:00 - Gymnastika
20:00 - Břišní tance s Jasmínou
10. 9. - úterý 15:00 - Zoolog, ekolog
15:30 - Jumping trampolíny
15:30 - Baby dance I
16:00 - Táborová kytara
16:30 - Baby dance II
17:00 - Elektrická kytara
11. 9. - středa 10:00 - Cvičení žabky
15:00 - In-line brusle
15:00 - Robotika
16:00 - Společenský tanec standart
16:00 - Baby robotika
16:00 - Mladý kutil
16:00 - Hiphop
17:00 - Atletická přípravka
12. 9. - čtvrtek 15:00 - Happydance
16:00 - Dětská kapela
16:00 - Zrníčko
16:00 - Zdravé pískání
16:00 - Animáček
16:30 - Sundance
17:00 - Anglická konverzace
17:30 - Badminton
19:00 - Kalanetika
13. 9. - pátek 15:00 - Břišní tance
16:00 - Společenský tanec – latina
16:00 - Základy keramické tvorby a Keramika pro dospělé
17:00 - Parkour
16. 9. - pondělí 15:30 - Anglická školička
16:00 - Paletka 1
17:00 - Barevný svět
17. 9. - úterý 15:30 - Mladý debrujár
18. 9. - středa 16:00 - Debatní liga
16:00 - Barvička /rodiče s dětmi/
17:00 - Reportér
19. 9. - čtvrtek 16:00 - Lukostřelba
20. 9. - pátek 15:00 - Klub instruktorů
15:30 - Mladý rybář
16:00 - DOFE
16:00 - Rukodělky

Pivovarská

2. 9. - pondělí Klubovna Smetanovy sady – zahájení činnosti
9. 9. - pondělí 15:00 - Balet
16:00 - Pohybovka pro nejmenší
17:00 - Pompony
13. 9. - pátek 15:30 - Paletka + Barevný svět
19. 9. - čtvrtek 16:00 - Stolní tenis

Školní - DUHA

11. 9. - středa 13:30 - Jóga
18:00 - Jóga

NOVÉ KROUŽKY

12. 9. - čtvrtek 16:00 - Dětská kapela

PŘIPRAVUJEME

Box, Sportovní aerobik, Dramatický kroužek, Čtenářský kroužek, Němčina pro děti, Rape skipping, Sebeobrana, Karate, Afro tance, Mladý historik, Mladý včelařík, Mladý cestovatel, Bowling, Plavání, Železniční modelář, Prostřeno, Filatelie – na základě zájmu úvodní hodiny proběhnou konec září – začátek října

Přejeme krásný zbytek prázdnin a těšíme se na vás v novém školním roce!
Pracovníci SVČ – TYMY

Letní soutěž – SVČ TYMY Holešov – vyfoť se s naším tričkem jak si užíváš prázdniny.

Na nejlepší z vás čekají zajímavé ceny!! Fotky zasílejte na: TYMYLETO@SEZNAM.CZ

Přihláška do kroužku 2019-2020

Kontakt