Born to skate

TÁBOR NA KOLEČKÁCH PLNÝ ZÁBAVY

Tábor plný sportovních ambicí a pohodové atmosféry nám začal v pondělí 25. 7. 2022 v SVČ TYMY. Po úvodních seznamovacích hrách jsme se rozdělili na týmy. První dopoledne jsme cvičili techniku pádů a základní postoje a pak s pokročilými hned na cyklostezku. Začátečníci zatím trénovali první krůčky na asfaltu. Pár nových začínajících bruslařů pod vedením zkušených instruktorů velice brzy zapadlo do kolektivu a byli již po několika dnech schopni jezdit na výlety nejen malebným Holešovem ale i do okolí.

Velice často jsme vyráželi směr Količín, kde je příjemný povrch pro bruslení bez automobilů. Tábor se rychle chýlil ke konci a ve čtvrtek nás čekal nabitý program. Velice nás potěšilo, že téměř všichni účastníci tábora se přihlásili na noční přespáni v TYMY! Mohli jsme tak spolu strávit celý den!

Den začal výletem za skvělou zmrzlinou, odpoledne jsme se osvěžili ve vodě, a v podvečer večer jsme pak zašli na bowling. Všichni jsme se těšili na večerní opékání. Když už se den chýlil ke konci a slunce ztratilo svou sílu, nastal čas na večerní projížďku. Již tradičně se vyjíždělo za šera a s čelovkami.

Cestou jsme se kochali krásným výhledem na majestátný Hostýn, který připomínal zářící hvězdu nad obzorem.

Projížďku jsme si všichni užili a těšili se na zasloužené nocování v Tymy. Ráno už nás čekala snídaně a poté trénink na závěrečnou Olympiádu, které byli přítomni také rodiče.

Bruslaři společně natrénovali choreografii s muzikou, přidali pár skoků, přeskoků, cibulek a tanečních kreací a vystoupení sklidilo bouřlivý potlesk. Letošní ročník tábora Born to skate se opravdu povedl. Poděkování si zaslouží všechny děti, které vytvořily skvělý tým a výbornou táborovou atmosféru.