O nás

SVČ Všetuly – TYMY bylo založeno 1.1.2007 jako příspěvková organizace města Holešov.

Zařízení začalo fungovat v bývalé základní škole pod názvem TyMy centrum volnočasových aktivit. Již v březnu 2003 byl zde zahájen provoz. První kroužky a kurzy byly věnovány tanci – konkrétně orientálnímu břišnímu tanci a společenským tancům.

Ve školním roce 2017-2018 funguje 80 kroužků (v pravidelné činnosti) určeny pro děti, mládež, rodiče s dětmi i dospělé. Těmito kroužky projde téměř 1 200 osob. Kromě pravidelné činnosti máme i činnost příležitostnou – v odpoledních hodinách mohou děti navštěvovat ICM, TM klub, čajírnu, kulečník, stolní fotbálek, trampolínu, ping-pong.

Aktivity pro mladé lidi: Cena vévody z Edinburghu, PDM Holešov. Spolupracujeme a pořádáme programy pro děti mateřských školek Holešova a okolí, základních škol Holešova a okolí i pro studenty středních škol Holešova.

Účastníme se charitativních akcí a sbírek „Květinkový den”, „Srdíčkový den” a „Světluška”.

Pořádáme a organizujeme akce s tématickým zaměřením např. Karneval, Oslava Dne Země, Oslava Dne matek, Dětský den, Den Evropy, Drakiáda, Slet čarodějnic, adventní dílny, Rozsvícení vánočního stromu, Mikulášskou besídku, Vánoce na Hané a Valašsku, Přišlo jaro do vsi apod.

O jarních a letních prázdninách pořádáme pro děti i pro rodiče s dětmi pobytové akce, letní tábory a ozdravné pobyty na horách a u moře.

Můžete nás navštívit také v období podzimních prázdnin a v zimním období (listopad- březen) provoz zajištěn i o sobotách.

Těšíme se na setkání s Vámi jak v TYMY tak na našich www stránkách

NAŠE HYMNA

(Hudba: Michal David – Nonstop)

V TYMY si každý své najde

Potěší nás, kdo k nám zajde

Potěší nás, když k nám přijdeš Ty

Holky, kluci, velcí i malí

V TYMYČKU co dělat mají

Malují, sportují, tancují

Když je ti smutno, pojď si hrát

A nemusíš se bát

V TYMY je každý kamarád

A bude tě mít rad

TYMY

Příď k nám do TYMY

Ve volné chvíli

Příď mezí nás

TYMY

Bud s námi v TYMY

Ve volné chvíli

Příď mezi nás