Česko zpívalo koledy letos společně s Čechomorem

SVČ Holešov se i tento rok zapojilo do celonárodního projektu „Česko zpívá koledy“, který pod patronátem Deníku probíhal již podesáté. V letošním repertoáru bylo šest koled: Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Jak jsi krásné neviňátko, Pásli ovce Valaši, Vánoce, vánoce přicházejí.

Vzhledem k nouzovému stavu a současným opatřením, nemohla tato akce proběhnou hromadně tak, jako každý rok. Letos jsme přes FB motivovali rodiny, aby se zapojily do této celostátní akce a v 18 hodin se připojily přes stream ke skupině Čechomor, která tyto koledy zpívala a lidé se k ní mohli také připojit.

Vánoční koledy v podání skupiny Čechomor zněly také 9. 12. v 18 hodin holešovským náměstím za účasti cca 20 občanů našeho města, kteří byli přítomni na vernisáži vánočních stromečků, která se konala těsně před zpíváním koled.

Děkujeme všem, kteří se do této krásné zapojili a zpívali v kruhu svých rodin, děkuje také za videa, která nám přišla se zpěvem koled. Těšíme se, že se v příštím roce opět sejdeme na náměstí a společně si zazpíváme.

Všem přejeme krásné vánoce, pohodu, zdraví a klid.