In line Sazovice

TYMY USPOŘÁDALO V SAZOVICÍCH IN- LINE ACADEMY

Letní prázdniny se přehouply do druhé poloviny, a tak opět uzrál čas pro bruslařský tábor na koupališti v Sazovicích, který každoročně pořádá SVČ TYMY Holešov. I letos byl o tento tábor velký zájem.

Na táboře se sešlo celkem 22 dětí. Někteří pro to, aby se naučili bruslit, a jiní aby si vylepšili své bruslařské dovednosti.

První den tábora nás přivítalo nezvykle deštivé počasí, takže se veškeré aktivity přesunuly do tělocvičny.

Tam jsme hráli hry na bruslích a vylepšovali svou techniku jízdy.

Druhý táborový den už bylo počasí nepatrně lepší, a tak aspoň na chvíli jsme měli možnost vyrazit na cyklostezku za koupalištěm. Ve středu jsme hned ráno vyrazili ven tak, abychom se vyhnuli dešti.

Zkušenější bruslaři si zopakovali, jak brzdit z kopce. Začátečníci vyšlapali poprvé kopec, aby ho potom opatrně sjeli dolů.

Za odměnu nás čekal skvělý oběd, a po poledním klidu jsme hráli hry a jezdili v tělocvičně. Ve čtvrtek se připomnělo léto se vším všudy. Ráno svítilo sluníčko, a to byl důvod strávit čas co nejvíce venku. Zopakovali jsme si to, co jsme se naučili, a připravovali jsme se na vystoupení pro rodiče. V pátek bylo konečně typické letní počasí. Měli jsme nabitý program. Dopoledne bruslení na oválu, kde jsme trénovali, potom výlet na stezku. Po obědě jsme se rychle osvěžili v bazénu a opět do bruslí. Program zakončila olympiáda, které byli přítomni také rodiče. Proběhlo zde krátké vystoupení a zhodnocení tábora.

Všichni se během týdne ve svých bruslařských dovednostech posunuli. Někteří o velký skok, někteří o malý krůček.

Všem patří velké poděkování za zvládnutí všech úkolů. Velký dík patří pracovníkům restaurace na koupališti a také obci Sazovice za vytvoření skvělých podmínek pro tento sportovní tábor.