Jarní prázdniny 2024

I KDYŽ LETOŠNÍ JARNÍ PRÁZDNINY BYLY BEZ SNĚHU, DĚTI Z TYMY NA TROJÁKU PŘESTO LYŽOVALY !

Na letošní jarní prázdniny připravilo SVČ TYMY Holešov pestrou nabídku různých aktivit. Pro děti byla na plotě TMYYM každý den připravena zajímavá sazka, kterou si mohly děti splnit. Čekala je za to odměna.

Dále se v TYMY uskutečnili taneční soustředění s Michalem.

Další nabídkou byl celotýdenní pobyt, který využila zhruba 20ka dětí. Dopolední program byl velmi pestrý a zajímavý. Pro děti byly připraveny hry, soutěže, tancování, LEGO, keramika a další aktivity. Děti byly rozděleny do 4 týmů, které mezi sebou soutěžily.

Po obědě se děti vydaly společně s vedoucími do Ski areálu na Trojáku, kde celý týden lyžovaly pod vedením zkušených instruktorů.

I když počasí zimním sportům o jarních prázdninách moc nepřálo, byli jsme moc rádi, že ve Ski areálu na Trojáku se lyžovat dalo na zbytcích sněhu.

Moc děkujeme pracovníkům Ski areálu za vytvoření podmínek, děkujme také všem ostatním, kteří jarní pobyt s lyžováním pro děti zajišťovali.

Bylo krásné sledovat každodenní pokroky malých lyžařů, kteří se den ode dne zlepšovali a získávali tak na lyžích jistotu.

Poděkování si zaslouží také děti, které společně s dospěláky vytvořili skvělou partu a vždy s veselou písničkou se vraceli domů a ráno už se nemohly dočkat společného programu.