Jarní prázdniny v TYMY

SVČ TYMY PŘIPRAVILO PRO DĚTI O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH PESTRÝ A BOHATÝ PROGRAM

Letošní jarní prázdniny vyšly na termín hned začátkem února. SVČ TYMY připravilo pestrou nabídku různých aktivit a s napětím jsme očekávali, zda se tyto aktivity budou moci uskutečnit.

Všichni jsme měli velkou radost, že se letos situace natolik zlepšila, že námi všechny připravené aktivity mohly úspěšně proběhnout.

Pro děti jsme připravili 2 víkendové putovní hry – Zimní sporty a Valentýnské putování, dále každý den byla pro děti a veřejnost připravena na plotě TYMY zajímavá sazka na různá témata – zvířata, pohádky, příroda …

10-ti členná skupina prožila zajímavý příměstský tábor „Sněhové dobrodrůžo“, i když v Holešově sněhu příliš nebylo, přesto si ho děti užily na výletě na Trojáku. Zajímavý byl také další výlet a to do zimní ZOO Lešná.

Spoustu času děti strávily vyráběním a tvořením, s oblibou si zahrály také deskové hry a sehrály turnaj v bowlingu.

SVČ TYMY připravilo také program pro lyžaře jak začátečníky tak i pokročilé. Každý den odjíždělo téměř 40 dětí a dospělých do Ski areálu Troják, který nám poskytl veškeré služby a ideální podmínky k lyžování. Bylo krásné sledovat každodenní pokroky malých lyžařů, kteří se den ode dne zlepšovali a získávali tak na lyžích jistotu. Velký dík za to patří všem instruktorům a pedagogům kteří děti doprovázeli. Velký dík si zaslouží také pan Kamil Hrabal, který zajišťoval dopravu dětí na Troják a nejen to ….

Kromě této nabídky bylo TYMY po celý týden otevřeno i dalším organizacím, uskutečnilo se tady několik aktivit – tenis, harmonizační cvičení a také taneční soustředění kroužku Baby dance II.

Mysleli jsme také na děti, které jsou kreativní a rády tvoří, a právě pro ně jsme připravili celkem 150 tašek TVOŘÍME S TYMY s 15 – ti různými výtvarnými a rukodělnými náměty například práce s papírem, šití, pískové mandaly, malování na textil atd… Celý týden byl také otevřený TM klub, do kterého si mohli přijít zahrát starší chlapci stolní tenis a ti toho také patřičně využili.

Jsme moc rádi, že se nabídnutý program dětem i rodičům líbil a děti tak u nás mohly strávit jarní prázdniny.