Jeruzalema!! tančí celý Holešov

Hit loňského léta singl Jerusalema se stal známým po celém světě. Stojí za ním jihoafrický producent Master KG a zpěvačka Nomcebo.

Tento hudební hit inspiroval také mnohé k tanečním choreografiím. Jsou tak známé taneční choreografie z různých prostředí – např. nemocnice, centra pro domovy důchodců, hasiči, ….

Vzhledem k současné situaci, kterou v této době všichni prožíváme je málo radostných chvil. Proto vznikl na konci února v Holešově nápad společně si zatancovat Jeruzalému. Nejdříve jsme v SVČ TYMY připravili krátké instruktážní video, které jsme společně s výzvou rozeslali do holešovských škol a dalších organizací v našem městě.

S napětím jsme očekávali, kdo se k nám připojí. Měli jsme velkou radost, že na naši výzvu reagovaly všechny 3 ZŠ Holešov, MŠ Sluníčko, seniorky ze cvičení hormonální jógy a hasiči.

Spousta dalších organizací a jednotlivců tuto iniciativu také uvítalo a podpořilo.

Máme také velkou radost, že tento nápad podpořil aktivitu a také kreativitu mnohých lidí. S radostí jsme sledovali, s jakým zápalem se do nácviku tance pustili jak děti tak i dospělí. Podle informací které máme, přinesl tento tanec oživení a radost ze společně strávených chvilek na pracovištích i ve třídách, samozřejmě za dodržování všech hygienických opatření.

Od úterního večera již video zhlédly stovky lidí a máme ze všech stran velmi pozitivní reakce. Děkujeme všem, kteří se na této aktivitě podíleli. A velké poděkování si zaslouží seniorky v čele a s paní Zdenou Machalovou, která přišla s tímto nápadem.

Děkujeme také za podporu starostovi města panu Rudolfu Seifertovi a městu Holešov.