Magie za sklem

„Magie za sklem“ nadchla v Holešově malé i velké

Vzhledem k tomu, že současná situace nepřeje žádným kulturním akcím, snažili jsme se vymyslet nějakou aktivitu, která by udělala radost nejen dětem ale i dospělým. Za podpory starosty města Holešova a také díky velké vstřícnosti pana Jana Spáčila jsme na sobotu 24. 4. připravili odpolední kouzelnické vystoupení pod názvem Magie za sklem.

Hlavním aktérem této zajímavé akce byl Radek Šimčík alias mág Radekr, který si celý program pečlivě připravil a také zrealizoval.

I pro něj tato akce byla zcela nová a vystoupení za sklem je pro kouzelníka velmi složité, vzhledem k tomu, že potřebuje co největší kontakt s publikem.

Radkovi se toto však podařilo a svým vystoupením udělal radost zhruba 70 – ti dětem i dospělým, kteří se během sobotního odpoledne vystřídali u výlohy domu č. 37 na náměstí E. Beneše.

Děkujeme všem dětem i dospělým za jejich přístup a dodržení všech opatření.

Věřím, že přesto všechno, si vystoupení kouzelníka užili a přineslo jim pěkné zážitky a úsměv na tváři. Děkujeme také všem, kteří dobrovolným příspěvkem podpořili nadační fond „Prales dětem“, na který pošleme částku 980,- Kč jako výtěžek této akce.

Největší poděkování si zaslouží Radek Šimčík za přípravu celé akce. Věřím, že již brzo se budeme moci setkávat při podobných příležitostech.