Narozeninová oslava

DĚTI SPOLEČNĚ SE STANDOU HLOŽKEM OSLAVILY JIŽ 20.NAROZENINY SVČ TYMY

V rámci letošních oslav 20.výročí založení SVČ TYMY se v neděli 11. června uskutečnila velká narozeninová párty, která byla určena všem dětem z kroužků, jejich rodičům a také hostům.

Akce byla zahájena naší hymnou „Přijď k nám do TYMY “.

První část slavnosti byla věnována společným tanečkům – např. Sofia, Čokoláda, nechyběla také Mašinka. V této části vystoupil také klaun Bublíno se svou neopakovatelnou bublinovou show.

Hlavní hvězdou celého programu byl tak jako již tradičně, náš krajan, zpěvák Standa Hložek, který měl několik vstupů. Oslava byla velmi veselá a bavili se děti i jejich rodiče. Obzvlášť maminky si s velkou chutí zazpívaly známé písničky společně se Standou Hložkem např. Bílou královnu, Dajánu a na závěr hit Holky z naší školky. Jednotlivé vstupy byly vyplněny kouzelnickým vystoupením začínajícího kouzelníka Lukáše Lišky a také jsme pokřtili naši deskovou hru a omalovánky, které k našemu 20. výročí založení TYMY pro nás vytvořila kroměřížská výtvarnice paní Vladimíra Hlavinková. Celá narozeninová oslava vyvrcholila přinesením dortu s dvaceti svíčkami.

Po sfouknutí svíček děti předaly kytičku všem pracovníkům TYMY a také vedoucím kroužků jako poděkování za jejich práci. Na závěr slavnosti nechyběl opět společný tanec a také autogramiáda Standy Hložka. Pro všechny děti také po celou dobu vytvářel veselý klaun různá zvířátka z balonků, které si děti odnesly domů. Navíc děti dostaly při odchodu naši novou deskovou hru na téma 20 letá jízda s TYMY a také barevný balonek a náramek s logem TYMY.

Všichni malí i velcí odcházeli z narozeninové oslava velmi spokojeni a plni zážitků.

Velmi děkujeme všem sponzorům, kteří finančně nebo materiálně pomohli zajistit tuto náročnou akci. Dále děkujeme všem účinkujícím hostům za velmi vstřícný a ochotný přístup a vytvoření nezapomenutelných zážitků, které nám všem zůstanou v paměti.

Poděkování si zaslouží také všichni, kteří se na přípravě i průběhu našich oslav podíleli.

Těšíme se, že i nadále budeme vytvářet ty nejlepší podmínky pro děti, mládež i dospělé z Holešova i celého širokého okolí, pro smysluplné využívání a naplňování jejich volného času v rámci našeho známého mota „Čím dnes naplníme srdce našich dětí, tím ony zítra naplní náš svět“.