Pochod pro prales

„Pochod pro prales“ letos po 5–té …….

Středisko volného času – TYMY uspořádalo v závěru loňského roku, 30. prosince 2020, již pátý ročník „Pochodu pro prales“.

Vzhledem k nouzovému stavu a k nepříznivým epidemiologickým podmínkám se pochod konal v jiném režimu. Organizátoři akce doporučovali individuální zapojení a podporu této akce. I přes velmi nepříznivé počasí se našlo několik skalních příznivců, kteří si nenechali pátý ročník ujít a došli si na Hostýn pro „placku“ a také předat finanční příspěvek na podporu deštného pralesa.

Všem těmto odvážným a statečným dětem i dospělákům moc děkujeme a finanční výtěžek 1.700,- Kč zašleme na transparentní účet projektu Prales dětem. Jedná se o ojedinělý český projekt, který se hodně zaměřuje na spolupráci se školami. Více se dozvíte na www.pralesdětem.cz.

Bohužel se nemohla uskutečnit tradiční beseda s aktivisty projektu Green life – Zuzkou a Milanem tak, jako v předcházejících letech. Věříme, že se s nimi budeme moci v letošním roce setkat a podělí se s námi o své nové zkušenosti a zážitky a také nám promítnou nové záběry z fotopastí.

Již nyní vás zveme na šestý ročník, který se bude konat 30. 12. 2021.

Pokud by jste chtěli finančně přispět a podpořit tento zajímavý projekt, tak můžete přinést svůj příspěvek do pokladničky k nám do SVČ TYMY.

Všem moc děkujeme.