Připojujeme se k 3. ročníku soutěže Vyčisti les 2021

Proč jsme se zapojili?

O čisté lesy a okolí se každý rok stará víc a víc lidí, ale i tak potřebujeme další pomocníky. V přírodě stále najdeme pohozené prázdné plastové lahve, obaly od tyčinek, igelitové tašky a jiné odpadky. Plasty ohrožují zvířata, která je mohou omylem sníst nebo se do nich zachytit.

Projděte se na pár minut venku a zjistíte, kolik nepořádku lidé dokáží vyprodukovat. My si však myslíme, že stačí pár šikovných rukou a příroda rázem prokoukne.

Jak jsme se do soutěže zapojili?

Chceme si v našem okolí udělat čas a nasbírat, co nejvíce odpadků. Odpadky se často skrývají na loukách, v lese, v trávě, v městských parcích, u rybníků, řek nebo okolo chat.
Sbírali jsme odpadky během procházky na táborech i během kroužků. Povídali jsme si o tom, jak je důležité odpadky nenechávat v přírodě. Děti nás svými znalostmi překvapily. Věříme, že tato generace se bude k přírodě chovat mnohem lépe:)

Až odpadky nasbíráme, uděláme fotku nebo video, které zašleme organizátorům soutěže a hotovo. Pak už jen musíme počkat na vyhlášení :).

Co můžeme vyhrát?

Díky agentuře GetFound.cz, která soutěž pořádá, můžeme získat peníze od partnerů soutěže na vybavení našeho zařízení.

Partnery soutěže jsou: Cashbot.cz – peníze pro podnikatele – 3000 Kč. DenisHenry.cz – kuchyňské vybavení – 3000 Kč. Jobstack.it – nabídky míst pro IT – 3000 Kč. Srovnání-makléřů.cz – nejlepší realitní makléři – 3000 Kč. Tiskařík.cz – fotokalendáře, fotoknihy a fotoobrazy – 3000 Kč. Tisknijakduha.cz – náplně a tonery do tiskáren – 3000 Kč. Vínoodbodláků.cz – široká nabídka vín – 3000 Kč. Kwcz.cz – profesionální realitní marketing – 3000 Kč.

Máme možnost vyhrát 6000 Kč, tak nám držte palce :).
Stránka soutěže: Vyčisti les