Tábor – škola čar a kouzel

Škola čar a kouzel v TYMY

Ve dnech 11. – 15.7.2022 se ze SVČ TYMY stala škola čar a kouzel plná mladých a nadějných kouzelníků.

Kouzelníci se sjeli v pondělí do SVČ TYMY, kde je nejprve čekalo rozdělení do jednotlivých kouzelnických tříd, rozdání žákovských knížek a přivítání samotnou ředitelkou školy Kasandry Rukavičkové. Od toho okamžiku se z kouzelníků stali studenti a studentky kouzelné školy.

Každý den měli ve škole velmi nabitý program, jeden den je čekala škola létání na koštěti, další dny se učili kouzelné tance, proběhla i hodina zpívání, bylinkářství, chemie, kouzel a mnoho dalšího.

Aby toho nebylo málo, každý den dostali malí kouzelníci dopis od bývalého žáka školy čar a kouzel, od kouzelníka MÁGA. V dopisech, který kouzelníkům posílal po své sově byly vždy velmi zajímavé úkoly. Všechny úkoly kouzelníci hravě zvládli.

Z čtvrtka na pátek proběhla již tradičně „přespávačka“ na kterou přišel i samotný kouzelník Mág se svým kouzelnickým učněm Patrikem. Kouzelník předal dětem kouzelné voňavé váčky, které jim budou připomínat pobyt v naší škole.

Moc děkujeme všem velmi šikovným malým kouzelníkům za týden plný kouzel, dobrodružství a přátelství! Nezapomeňte, že největším kouzlem je láska a přátelství.

Přejeme vám všem kouzelné prázdniny plné nezapomenutelných chvil s nejbližšími!