Valentýnská putovní hra

SVČ TYMY Holešov připravilo pro rodinné týmy, popř. dvojice na druhý únorový víkend další venkovní hru, tentokrát pod názvem „Valentýnská putovní hra“.

V rámci této hry měli za úkol soutěžící získat celkem 9 písmen, která byla ukryta v barevném srdíčku v různých výlohách. Hrací terén byl vymezen na náměstí E. Beneše a ulici Palackého v Holešově po kruhový objezd. Jakmile soutěžící získali a do své startovní karty zapsali devět písmenek, měli další úkol – z těchto písmen složit slovo, které se pro ně stalo vstupenkou do cíle. Tento úkol dal mnohým dětem ale i dospěláků zabrat, ale nakonec se přece jen všem podařilo to správné slovíčko – LASKAVOST vyluštit.

Cíl hry byl tentokrát v cukrárně Eklér, kde na děti čekala sladká odměna v podobě valentýnského srdíčka a také pamětní placka.

Děkujeme paní Valáškové z cukrárny Eklér za vzornou spolupráci při zajištění této hry, děkujeme také všem, kteří se této víkendové hry zúčastnili. Tentokrát soutěžícím přálo krásné zimní počasí a v neděli je také podpořilo ostré sluníčko.

Na další víkend máme připravenu hru „Putování za zvířátky „ a pak na poslední únorový víkend „Putování s Večerníčkem“

Těšíme se všechny, kteří se do našich her zapojí!