Vánoce v TYMY

Děti z kroužků prožily tradiční vánoce v TYMY

Všichni vedoucí a pracovníci TYMY měli radost, že jsme se v posledním týdnu mohli sejít s dětmi v kroužcích. Kromě toho, že děti měly připraveny klasický program v kroužku, tak nechyběla ani sváteční chvilka, ve které si děti popřály k vánocům, vyzkoušely si několik vánočních zvyků – pouštění lodiček a krájení jablíčka. Každý si pak mohl vybrat z velké krabice zabalených dárků nějakou maličkost, která mu udělá radost a bude mu připomínat TYMY.

Děti byly obdarovány ručníčky, svačinovými krabičkami, peněženkami nebo nákrčníky. Někteří si velmi těžko z dárků vybíraly. Věříme, že všem dáreček od nás udělá radost, děti také napsaly své přáníčko pro ostatní na papírovou baňku, kterou umístily na vánoční strom přání. Děkujeme za krásná přáníčka, ve kterých se opakovalo zdraví, štěstí, radost a ať brzy skončí covid, atd….

My se také připojujeme s přáním pokojných a radostných vánoc a hlavně radostné vykročení do roku 2021 a pevné zdraví. Těšíme se, že se v novém roce budeme společně setkávat a prožívat krásné chvíle.