Vánoční pohlazení

DĚTI Z KROUŽKŮ TYMY UDĚLALY RADOST RODIČŮM NA VÁNOČNÍM POHLAZENÍ

V úterý 12. 12. 2023 se uskutečnilo v SVČ TYMY „Vánoční pohlazení“.

Naše vánoční pohlazení přilákalo spoustu diváků z řad rodičů, prarodičů a dalších hostů. Vystoupily v něm děti z většiny tanečních a pohybových kroužků. Program byl velmi pestrý a nápaditý, střídaly se taneční choreografie s ukázkami sportovní ch činností – např. florbal, fotbaloví benjamínci, gymnastika, atletika, ….

Na úvod programu vystoupil folklorní soubor Zrníčko – tentokrát děti „přijely“. na saních

Po jejich vánočním programu vystoupila se svojí novou vánoční písničkou mladá, nadějná zpěvačku – Maruška Matějíčková.

Do programu se zapojily také děti z kroužku baletu, angličtinky, in-line brusle, mladý kuchař, mladý kutil, debrujáři, hopsánky, rebelky, jumping trampolíny, parkour, zdravé pískání, street dance, klasický a moderní tanec, zázraky přírody, tymyjánek, hej ladies mini, atd…

Samozřejmě nechyběly ani „ostřílené“ taneční kroužky – Baby dance, Happy dance, Hip hop a na závěr vystoupila děvčata z tanečního kroužku Hej ladies z Prusinovic.

Svůj program rodičům předvedli také naši kytaristé, kteří svými koledami rozezpívali celý sál.

Všechny děti čekal, jak už bývá u nás zvykem malý dáreček od Ježíška – tentokrát Ježíšek dětem z našich kroužků nadělil batůžky s reflexním logem TYMY.

Do této akce přispěly také děti z kroužků výtvarných a keramických, které připravily drobné dárky a prodejní výstavku svých prací.

Děkujeme všem, kteří zakoupili drobný dárek, popř. přispěli do charitativní sbírky „Plyšák pro radost“.

K vánoční atmosféře přispěla také vůně vánočního punče, který si mohli návštěvníci dopřát.

Závěr celého vánočního pohlazení byl opět velmi emotivní a vánočně laděný. Děti společně nastoupily za zvuku vánoční písně se svíčkami a prskavkami.

Děkuji všem dětem i vedoucím za krásné vánočné naladění a pohlazení. Přejeme všem krásné prožití vánočních svátků a hodně radosti a zdraví v novém roce 2024.