Děti pomáhají ZOO Lešná

V březnu vyhlásilo SVČ TYMY ve spolupráci s městem Holešov charitativní akci

„ Děti pomáhají ZOO Lešná“.

Oslovili jsme MŠ i ZŠ v celém našem kraji a výsledek byl pro nás velmi překvapující. Do této výtvarné akce se zapojilo celkem 14 MŠ a ZŠ, včetně SVČ TYMY a také 10 jednotlivců, mezi nimi byla dokonce jedna dospělá výtvarnice.

Během dubna se k nám do SVČ TYMY sešlo okolo 600 nádherných obrázků oblíbených zvířátek. Nad jednotlivými obrázky nám oči přecházely. Byli jsme všichni velmi nadšení z toho, jak se děti s tímto úkolem vypořádaly, je vidět, že děti mají zvířátka moc rády, V této široké plejádě obrázků vedly jednoznačně žirafy a hned za nimi to byli lvi a tygři.

Ale ani ostatní zvířátka nebyla zapomenuta. V naší galerii, kterou si můžete ještě stále prohlédnout na našich stránkách, uvidíte pestrou plejádu všech možných zvířátek.

Od 24. 5. si mohli rodiče ale také veřejnost zarezervovat vybrané obrázky u nás v TYMY, mnozí si je také hned přišlu „zakoupit“. Charitativní akce vyvrcholila u příležitosti Dne dětí – Pohádkový les v zámecké zahradě v Holešově, kde mnozí návštěvníci této slavnosti podpořili zakoupením obrázku ZOO Lešnou.

I nadále je možnost zapojit se do akce „Děti pomáhají ZOO Lešné“, i když obrázky jsou již částečně vyprodány, ale pořád je z čeho vybírat. Děkuji všem dětem, které se do této krásné charitativní akce zapojily, poděkování zaslouží také všechny paní učitelky a vychovatelky. Velmi se této spolupráce vážíme. Velký dík patří také rodičům za podporu svých dětí a finanční příspěvky. Jakmile bude koncem června akce ukončena, tak předáme výtěžek pracovníkům ZOO Lešná. Moc děkujeme !!!!